Nejžádanější chaty a chalupy v Českém Švýcarsku - pro léto 2015

Ačkoliv paní Zima ještě vládne mrazivým žezlem, je právě nyní vhodná doba pro výběr letní dovolené v chatách a chalupách jednoho z nejhezčích regionů Čech – Českého Švýcarska. Díky oblibě, které se tato oblast tradičně těší, bývá na jaře a zejména na začátku letní sezóny na výběr opravdu pozdě, protože nejžádanější chaty a chalupy jsou v tuto dobu již obsazené.  Aby se vám lépe vybíralo místo, kde si odpočinete a odkud budete mít ke všem nejatraktivnějším cílům blízko, tady je mála nápověda. 

 

 

Příjemné ubytování nabízí klidná obec Lipnice u Kunratic

Zárukou strávení pohodové dovolené je pronájem stylové roubenky Lipnice, zasazené do udržované zahrady. Kromě útulného interiéru tu na vás čeká pohodlná venkovní terasa s posezením, gril a také přírodní ohniště.

 

Dům u rybníčku, ideální místo pro Vaši rodinku 

Ubytování v Lipnici nabízí i dům U Rybníčku. Oplocená zahradas posezením a grilem zaručuje maximální soukromí a v domě samozřejmě nechybí nic, co je ke strávení příjemné dovolené třeba. Z Lipnice můžete zamířit do nedalekého malebného Pavlínina údolí, Jetřichovických skal se známými vyhlídkami, navštívit můžete Doubici, Vysokou Lípu, nebo se třeba vydat do asi 2 km vzdálené obce Studený, odkud vás červeně značená turistická trasa přivede k Pravčické bráně. 

 

Nabídce není konec, co třeba Rekreační domek

Do třetice na vás v Lipnici čeká  rekreační dům  Lipnice, jehož chloubou jsou původní stylová kamna. I tento dům obklopuje upravená zahrada, navíc s pískovištěm pro nejmenší návštěvníky.

 

Obec s poetickým jménem Růžová

Na okraji NP v obci s poetickým jménem Růžová si můžete pronajmout stylové stavení nazvané Chalupa Růžová. Plně vybavený objekt, zdobený navíc kachlovými kamny, je příjemným místem pro načerpání nových sil. A nebo Chata U Malíře ke které naleží také hezká udržovaná zahrada s letním posezením, grilem a ohništěm. Naučná stezka Růžová vás přímo odtud zavede na Pastevní vrch, k Dolskému mlýnu či na Kamenickou Stráň, dojít však můžete také k Pravčické bráně, Hřenským soutěskám a do celé řady dalších zajímavých koutů Českého Švýcarska.

 

  

 

Oblíbeným rekreačním místem Českého Švýcarska je obec Dolní Chřibská

Dolní Chřibská nabízí stylové ubytování v Chatě Jana. Vyniká krásným dřevěným interiérem, obklopuje ji zahrada s rybníkem hemžícím se rybami a nechybí ani letní terasa pro pohodové posezení. Na nejmenší návštěvníky tu čeká houpačka a trampolína. Ačkoliv k dispozici je plně vybavená kuchyň, pokud si chcete od vaření odpočinout, můžete využít nabídku stravování v některé z restaurací v okolí.

 

Míst, kde se budete cítit jako doma, příjemně si odpočinete a navíc zažijete spoustu nových zážitků, je zde celá řada. 

Pestrou a ucelenou nabídku najdete v sekci Chaty a apartmány České Švýcarsko

Vybírejte a těšte se již nyní na krásné dny, které prožijete v krásné krajině malebného Českého Švýcarska!


KontaktPondělí - pátek:
08:00 - 17:30