Horská chata Hubert - Bedřichov, Jizerské hory


Popis ubytování

Horskou chatu Hubert najdete v Bedřichově v Jizerských horách přímo na sjezdovce. V chatě Hubert najdete příjemnou restauraci s domácím kuchyni. Chata nabízí ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízení, TV, WiFi internetem. V létě je vám k dispozici také letní terasa, ohniště. Pro děti máme dětské hřiště s pískovištěm a prolézačkami. Pokud máte radějí zimu, penzion horská chata Hubert nabízí velké množství zimního vyžití. Přímo u chaty začínají běžkařské trasy, takže stačí nasadit běžky a jet. Zároveň se můžeme pochlubit i sjezdovkou přímo u chaty. Parkování, úschovna kol a lyží je u nás samozřejmostí.

 

  • Kapacita objektu: 31 pevných lůžek + 3 přistýlky
  • Vybavení objektu: 2/3/4 lůžkové pokoje, sauna, hydromasážní vana, restaurace (snídaně, polopenze, plná penze), bar (v zimní sezóně), dětský koutek a hřiště, terasa, kryté posezení s grilem a ohništěm, lyžárna, stojany na lyže, úschovna kol, WiFi internet
  • Vybavení pokojů: televizor, koupelna (WC, sprcha, umyvadlo), ložní prádlo, ručníky, vysoušeče bot
  • Check - in: 16:00 - 18:00
  • Check - out: 10:00

 


/album/fotogalerie4/dvouluzkovy-pokoj-jpg3/

—————

/album/fotogalerie4/pokoje-s-vlastnim-socialnim-zarizenim-jpg/

—————

/album/fotogalerie4/restaurace-s-krbem-jpg/

——————————


Chata Hubert

 

Obec:

Bedřichov
Poloha:

centrum obce Bedřichov 

Lyžování:

Liberec (Ještěd)
Region:

Jizerské hory


Poloha na mapě


Ceník a rezervace ubytování

Pro zobrazení ceny nastavte termín pobytu, preferované pokoje a počty osob. Systém Vám vypočte nejvýhodnější cenu. V dalším kroku si nastavíte děti na pokojích, na které získáte slevy. Vaši rezervaci následně odešleme přímo do ubytovacího zařízení.