Farma Vysoká - Chrastava, Jizerské hory


Popis ubytování

Hotel Farma Vysoká nabízí ubytování na opravdovém ranči se vším co k tomu patří. Farmu Vysoká najdete v obci Chrastava na Liberecku. V nabídce najdete 15 pokojů, vybavených vlastním sociálním zařízením. V pokojích také najdete TV-SAT, WiFi i kabelový internet na pokoji. Hotel Farma Vysoká nabízí vlastní stylovou restauraci s výhledem na parkur, který probíhá v kryté hale. Farma nabízí také zázemí pro společenské údalosti a firemní akce, pro které má ve 2. patře k dispozici další restauraci s barem včetně plně vybavené školící místnosti. Pro děti je k dispozici dětský koutek a velké venkovní hřiště. Součástí hotelu Farma Vysoká je uzavřené parkování, úschova kol a lyží. V létě si můžete užít posezení na letní terase. Pro ty, co si budou chtít vyzkoušet jízdu na koni, je připraveno několik možností včetně odborného výcviku.

 

 

  • Kapacita objektu: 32 pevných lůžek + 13 přistýlek
  • Vybavení objektu: internetové připojení, dvouposchoďová restaurace s krby, 2 bary, 2 letní terasy, dětský koutek, internetový koutek, školící místnost, taneční sál s vlastní zvukovou aparaturou, půjčovna kol, úschovna sportovních potřeb, parkoviště
  • Vybavení pokojů: sociální zařízení (sprcha, wc), TV-SAT, masivní dubový nábytek, WiFi, pevné internetové připojení 
  • Check - in: od 14:00
  • Check - out: 10:00
 

/album/fotogalerie3/farma-vysoka-1-jpg/

—————

/album/fotogalerie3/farma-vysoka-2-jpg/

—————

/album/fotogalerie3/farma-vysoka-3-jpg/

——————————


Hotel Farma Vysoká

Obec:

Chrastava na Liberecku
Poloha:

centrum obce Chrastava

Lyžování:

10 km od objektu (Liberec)
Region:

Jizerské hory


Poloha na mapě


Ceník a rezervace ubytování

Pro zobrazení ceny nastavte termín pobytu, preferované pokoje a počty osob. Systém Vám vypočte nejvýhodnější cenu. V dalším kroku si nastavíte děti na pokojích, na které získáte slevy. Vaši rezervaci následně odešleme přímo do ubytovacího zařízení.