Chata Jana - Dolní Rejdice, Jizerské hory


Popis ubytování

Příjemné ubytování nejen lyžařům nabízí Chata Jana v obci Dolní Rejdice v regionu Jizerské hory. Chata má ideální polohu jen několik metrů od dolní stanice lanové dráhy Skiareálu Rejdice a je celoročně dostupná autem i autobusem. Ubytování se nabízí ve dvou až pětilůžkových pokojích se společným sociálním zařízením. Stravování je zajištěno v příjemné hospůdce s domácí kuchyní, která je součástí penzionu. Společné večery můžete trávit ve společenské místnosti s Tv se satelitem, videem a hifi. Chata Jana je zasazena do udržované zahrady s posezením, ohništěm, přírodním horským bazénem, dětským bazénem, dětským hřištěm (prolézačky, skluzavky, pískoviště), velkou trampolínou, ruskými kuželkami a venkovním stolním tenisem. K chatě náleží také travnaté hřiště na fotbálek. Samozřejmostí je WiFi připojení v celém objektu. Kromě sjezdařů budou z Jizerských hor v zimě nadšení i běžkaři. Jizerská magistrála jim nabízí více než 170 km upravovaných běžeckých tras. V létě je okolní terén ideální pro horská kola nebo turistiku. Také můžete vyrazit do nedalekého Liberce do centra Babylon, na rozhlednu Ještěd, do zoologické nebo botanické zahrady. Užijte si dovolenou v Jizerských horách a rezervujte si ubytování v Chatě Jana.

 

 

  • Kapacita objektu: 30 osob
  • Vnější vybavení objektu: udržovaná zahrada, travnaté hřiště, přírodní horský bazén, dětský bazén, posezení s ohništěm a grilem, ruské kuželky, venkovní stolní tenis, dětské hřiště (houpačky, kolotoč, skluzavky, pískoviště), parkování u objektu
  • Vnitřní vybavení objektu: hospůdka s barem, krbem a TV, společenská místnost s TV + sat, video, HiFi, WiFi internet
  • Vybavení pokojů: společné sociální zařízení
  • Check - in: od 14:00
  • Check - out: do 10:00
 
 

/album/fotogalerie49/chata-jana-pokoje-13-jpg/

—————

/album/fotogalerie49/a648-jpg/

—————

/album/fotogalerie49/chata-jana-exterier-4-jpg/

——————————


Chata Jana
Obec:

Dolní Rejdice
Poloha:

okraj obce
Lyžování:

Skiareál Rejdice
Region:

Jizerské hory


Poloha na mapě


Ceník a rezervace ubytování

Pro zobrazení ceny nastavte termín pobytu, preferované pokoje a počty osob. Systém Vám vypočte nejvýhodnější cenu. V dalším kroku si nastavíte děti na pokojích, na které získáte slevy. Vaši rezervaci následně odešleme přímo do ubytovacího zařízení.