Penzion Na Rozcestí - Janov nad Nisou


Popis ubytování

Jizerské hory nabízí řadu možností příjemného ubytování, v obci Janov nad Nisou naleznete Penzion Na Rozcestí, který k takovým patří. Všechny pokoje v penzionu jsou velmi prostorné, světlé a nekuřácké. Každý má vlastní sociální zařízení (sprcha, wc), Tv a připojení k internetu. Pokud nebudete mít s sebou vlastní počítač můžete využít ten místní, který je taktéž s internetovým připojením. Příjemnou atmosféru penzionu podtrhuje restaurace s výbornou domácí kuchyní, která zajišťuje celodenní stravování. Restaurace je kuřácká, ale v době snídaní, obědů a večeří se zde nekouří. Pro děti je připraven dětský koutek. Příjemně Vás překvapí letní posezení s grilem a ohništěm, které se nachází za penzionem a nabízí tak naprosté soukromí. Okolí Penzionu Na Rozcestí nabízí řadu možností pro zimní i letní dovolenou. Přímo v  Janově nad Nisou se nachází bobová dráha. V nedaleké obci Bedřichov se nachází lyžařský areál, který uspokojí každého lyžaře. Pro běžkaře je připravena Jizerská magistrála nabízející více než 170 km upravovaných běžkařských tratí. V jakékoli roční době se můžete vydat do nedalekého Liberce a navštívit zde například centrum Babylon, zoologickou zahradu nebo  rozhlednu Ještěd .

 

  • Kapacita objektu: 34 osob
  • Vybavení objektu: restaurace (kuřácká, nekouří se v době snídaní, obědů, večeří), dětský koutek, stolní fotbálek, dětská postýlka, počítač s internetem, venkovní posezení s grilem a ohništěm, úschovna kol a lyží, parkování u objektu
  • Vybavení pokojů: sociální zařízení (sprcha, wc), Tv, WiFi připojení
  • Check - in: od 13:00
  • Check - out: do 10:00

 


/album/fotogalerie46/a344-jpg/

—————

/album/fotogalerie46/a340-jpg/

—————

/album/fotogalerie46/a343-jpg/

——————————


Penzion Na Rozcestí


Obec:

Janov nad Nisou
Poloha:

střed obce
Lyžování:

Bedřichov, 1,5 km od objektu
Region: Jizerské hory


Poloha na mapě


Ceník a rezervace ubytování

Pro zobrazení ceny nastavte termín pobytu, preferované pokoje a počty osob. Systém Vám vypočte nejvýhodnější cenu. V dalším kroku si nastavíte děti na pokojích, na které získáte slevy. Vaši rezervaci následně odešleme přímo do ubytovacího zařízení.