Penzion Rudolf - Rudolfov, Jizerské hory


Popis ubytování

V malebné vesničce Rudolfov v Jizerských horách naleznete ideální místo pro trávení vaší dovolené - penzion Rudolf. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením (sprcha, wc), lednicí, Tv a rádiem. Pouze pro ubytované hosty je určena restaurace, která je součástí penzionu, což zajišťuje vaše ještě větší pohodlí. Chvíle uvolnění si užete v naší infrasauně. Pro vaše děti je připraven dětský koutek, prostorné dětské hřiště a bazén. Kromě toho také sami pořádáme dětské animační programy. Zastávka MHD, která spojuje penzion Rudolf s civilizací, je od objektu vzdálena pouze 30 m. Dostanete se tak pohodlně do Liberce jednoho z možných cílů vašich výletů. V zimě obujte běžky a vydejte se na Jizerskou magistrálu, která nabízí více než 170 km upravovaných běžeckých tratí. Lyžaři si jistě přijdou na své v nedalekém lyžařském areálu Bedřichov.

 

 

  • Kapacita objektu: 35 osob
  • Vybavení objektu: restaurace pouze pro hosty penzionu, apartmány, infrasauna, WiFi připojení, mikrovlnná trouba, dětský koutek, terasa, udržovaná zahrada, zahradní bazén, dětské hřiště, parkoviště hlídané kamerami
  • Vybavení pokojů: sociální zařízení (sprcha, wc), lednice, Tv, rádio
  • Check - in: sobota 14:00 - 19:00
  • Check - out: sobota 10:00
 
 

/album/fotogalerie36/a3-jpg3/

—————

/album/fotogalerie36/a4-jpg26/

—————

/album/fotogalerie36/a5-jpg29/

——————————


Penzion Rudolf

Obec:

Rudolfov
Poloha:

okraj obce

Lyžování:

2 km od objektu
Region:

Jizerské hory


Poloha na mapě


Ceník a rezervace ubytování

Pro zobrazení ceny nastavte termín pobytu, preferované pokoje a počty osob. Systém Vám vypočte nejvýhodnější cenu. V dalším kroku si nastavíte děti na pokojích, na které získáte slevy. Vaši rezervaci následně odešleme přímo do ubytovacího zařízení.