Burton Špindl Spring Session 2015

Již po osmé se koná ve Skiareálu Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně na závěr zimní sezony akce Burton Špindl Spring Sessions. Speciálně a tematicky připravený snowpark, pestrý večerní program, party stan, řada zajímavých soutěží a mnohé další tu na vás čeká od čtvrtka 26. do neděle 29. března. 
 
Burton Špindl Spring Session 2015
zdroj: www.facebook.com/SpindlSpringSessions

 

Na co se letos můžete těšit

Burton Špindl Spring Session 2015
zdroj: www.facebook.com/SpindlSpringSessions
Stejně jako každý rok i letos se ve Svatém Petru sejdou milovníci snowboardingu, ať už v roli aktivních účastníků nebo diváků. Trať se sérií větších a středních skoků, speciálně upravenou U-rampou, pestrou škálou překážek a různých vychytávek prověří šikovnost jednotlivých jezdců a nabídne všem účastníkům netradiční zážitek. 
 
Prestižní snowboardová akce je hodnocena odbornou porotou a určena zářícím i vycházejícím hvězdám tohoto sportu. Burton Špindl Spring Sessions 2015 však nabízí také možnost poměřit své síly i snowboardistům z řad veřejnosti, kteří si zatím netroufají na velké skoky. Na vítěze všech klání čekají hodnotné ceny.
 
 

Nepromeškejte ani minutu parádní zábavy

Burton Špindl Spring Session 2015
zdroj: www.facebook.com/SpindlSpringSessions
Nenechejte si tento zážitek ujít a vydejte se do Špindlerova Mlýna i vy. Ubytovat se můžete například v blízkosti zdejších lyžařských areálů v příjemném hotelu Bedřiška nebo v penzionu Borůvka s velmi dobrou dostupností svatopetrské sjezdovky. Komfortní ubytování s netradičně řešeným vnitřním bazénem vám nabídne hotel Olympie ***+

To, že nemusíte spěchat domů, oceníte přes den i večer. Součástí akce je totiž nabitý program se spoustou muziky a zábavy, který vám po tři večery představí zajímavé hosty. Burton Špindl Spring Sessions 2015 určitě i letos naváže na tradici obdivuhodných sportovních výkonů a skvělé zábavy, na kterou se milovníci zimních sportů těší po celý rok.

 


Možnosti ubytování v okolí

Hotel Bedřiška

Hotel Esprit

Penzion Borůvka

Hotel Olympie

Cena od: 700 Kč Cena od: 400 Kč Cena od: 320 Kč Cena od: 620 Kč

Všechna ubytování ve Špindlerově mlýně


KontaktPondělí - pátek:
08:00 - 17:30