Nejžádanější chaty a chalupy pro vaši letní dovolenou

Plánujete prožít letní dovolenou v ČR v  krásné krajině Českého Švýcarska, Adršpašských skal, Orlických hor, Krkonoš nebo Jizerských hor? Hledáte ubytování v klidném prostředí s dostatkem soukromí a pohodovou atmosférou? Vyberte si z pestré nabídky chat a chalup a dopřejte si dovolenou v kouzelných roubených chalupách, stylových horských chatách a dalších pěkných rekreačních objektech.


Dechberoucí vyhlídky a panenská příroda Českého Švýcarska

V Českém Švýcarsku na vás čeká v obci Lipnice stejnojmenná stylová roubenka Lipnice obklopená zelení udržované zahrady, v Dolní Chřibské velice můžete ocenit zázemí příjemné chaty Jana s dřevěným interiérem a na okraji NP stylovou chalupu Růžová. Luxusní ubytování naleznete poblíž Kyjovského údolí v Kyjovské stodole, která vznikla rekonstrukcí původní stodoly z 18. století.

 
Objevte skalní labyrinty v Adršpachu

V Adršpachu si můžete užít klidu a pohody na samotě u lesa v obci Janovičky ve stylové Janovické chatě, či strávit zasloužený odpočinek v luxusně zařízeném  rekreačním domě Vyhlídka , který stojí nedaleko stejnojmenného hotelu nabízejícího možnost stravování a řadu volnočasových aktivit.

 

 

Na kola za kulturními památkami do Orlických hor

Za poznáním Orlických hor se můžete vydat z příjemné horské chalupy Sedloňov s kapacitou až 14 lůžek a zázemím pro děti v podobě trampolíny a zahradního bazénku, nebo třeba z Orlického Záhoří z chalupy Orlické hory, jejíž dřevěný interiér je členěn na dva plně vybavené apartmány.

 

Výlet na Sněžku za panoramaty Krkonoš

Na klidném místě nedaleko Černého Dolu v Krkonoších na vás čeká útulně zařízená roubená chalupa Šípková s velkou společenskou místností s tradičními kachlovými kamny. Pokud dáváte přednost společnosti ostatních lidí, můžete zamířit do Pece pod Sněžkou do horské chaty Orlík s krásným výhledem na město a nabídkou ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích.

 

Poznejte přírodní krásy Jizerských hor

Milovníci Jizerských hor si přijdou na své v Albrechticích v horské chalupě Tara s krásným výhledem z letní terasy na Tanvaldský Špičák, nebo třeba v obci Josefův Důl v některém z apartmánů Chalupy U Potoka.

  

 

Kompletní nabídku ověřených chat a chalup v ČR pro váš odpočinek a zábavu, navíc za výhodné ceny, najdete na www.region-tour.cz/chaty-a-chalupy-v-cr.


KontaktPondělí - pátek:
08:00 - 17:30