Turistický magazín - strana 4


Pálení Čarodějnic 2015 - Prodloužený magický víkend plný oslav a tajemna

30. dubna 2015 | Česká Republika

Pálení čarodějnic probíhá o magické Filipojakubské noci z 30. dubna na 1. května.  Jedná se o prastarý lidový zvyk, kdy se lidé schází u zapálených ohňů a slaví příchod jara. Čekají vás soutěže Miss čarodějnice a další atrakce


Děčínské městské slavnosti 2015 - atrakce, ohňostroj a bezva zábava

od pátku 8. května | Děčín - České Švýcarsko

Děčínské Městské slavnosti nabídnou i letos v květnu řadu atrakcí, zážitků a vystoupení. Jako tradičně je zahájí ohňostroj a poté si v jednom z nejkrásnějších měsíců v roce užijete na zámku i v ulicích města spoustu zábavy.


Muzejní noc na Kuksu

Muzejní noc na Kuksu po jeho rekonstrukci proběhne v pátek 22. května

22.května 2015 | Krkonoše

Barokní komplex hospitalu Kuks s kostelem Nejsvětější Trojice a původní lékárnou vítá po zdařilé rekonstrukci opět své návštěvníky. Za zajímavým zážitkem sem můžete zamířit se svými dětmi v pátek 22. května.


Návštěva muzea a rozhledny Maják Járy Cimrmana

Tipy na výlety | Krkonoše

Po stopách naší největší fiktivní osobnosti, myslitele a génia, Járy Cimrmana se vydejte do Příchovic. Teprve nedávno zde byla postavena na jeho počest v areálu U Čápa rozhledna Maják a otevřeno Muzeum Cimrmanovy doby...


Zahájení turistické sezóny 2015

18. - 19. dubna 2015 | České Švýcarsko

Jako každý rok i letos čeká návštěvníky Národního parku České Švýcarsko tradiční otevření zdejší turistické sezony. Pokud v tuto dobu do malebné oblasti pískovcových skal a krásné přírody zamíříte i vy, máte se nač těšit.


Výlet z Mikulášovic na rozhlednu Tanečnice

Tipy na výlety | České Švýcarsko

Vrch Tanečnice s u nás nejseverněji položenou rozhlednou se nachází jen asi půl kilometru od hranic s Německem. Přivede vás sem příjemná trasa z obce Mikulášovice, kde vznikla a stále se ještě vyrábí legendární nožík rybička.


Kam na Velikonoce? Je libo na hory, do skal, ve městě či na zámku...

Tipy kam na Velikonoce | Česká Republika

Velikonoce jsou ideálním časem pro odpočinek v přírodě. Podívejte se kam o Velikonocích. Do Adršpašských skal, Orlických a Jizerských hor nebo do jara se probouzejících Krkonoš či dechberoucího Českého Švýcarska?


Zimní slavnosti Rampušák aneb loučení s paní zimou

21. března 2015 | Orlické hory

Tradiční zimní slavnosti loučení se zimou s Kačenkou a Rampušákem jsou již od šedesátých let nedílnou součástí vrcholu lyžařské sezóny v Orlických horách. Čeká Vás i hromadný sjezd s Rampušákem a jeho družinou.


Báječné roubenn é chalupy v Českém Švýcarsku pro Vaši dovolenou

Dovolená na chatě | České Švýcarsko

Ačkoliv paní Zima ještě vládne mrazivým žezlem, je právě nyní vhodná doba pro výběr letní dovolené v chatách a chalupách jednoho z nejhezčích regionů Čech – Českého Švýcarska.


Harrachovské vítání jara s Krakonošem a jeho družinou již v sobotu 14. března

14. března 2015 | Krkonoše

Tradiční Harrachovská akce vítání jara s Krakonošem a jeho družinou. Vydejte se městem ve slavnostním průvodu, zúčastněte se soutěže o nejlepší masku a pochutnejte si na tradičních medových pochoutkách...


Burton Špindl Spring Session - Parádní jízda, skvělé triky a bezva zábava

26. - 29. března 2015 | Krkonoše

Již po osmé se koná ve Skiareálu Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně na závěr zimní sezony akce Burton Špindl Spring Sessions. Speciálně a tematicky připravený snowpark, pestrý večerní program, party stan, řada soutěží a další...


Nejžádanější chaty a chalupy pro vaši dovolenou

Tipy na dovolenou | Česká Republika

Přemýšlíte kde prožít letní dovolenou v ČR? Prohlédněte si  pestrou nabídku chat a chalup a dopřejte si kouzelnou dovolenou v roubených chalupách a horských chatách v Česku. Dovolená na chalupě je každým rokem populárnější.

Vydejte se po naučné stezce Babiččiným údolím

Tipy na výlety | Adršpach

Nevím, jak dnes, ale dříve snad nebylo školáka, který by neabsolvoval výlet do Babiččina údolí.  Proto se tam vydejte i vy a nejlépe od května do října a s celou rodinou. Doporučená trasa vede Naučnou stezkou Babiččino údolí...


 

1 | 2 | 3 | 4


Kontakt

Rezervační centrum ubytování

Pondělí - pátek, neděle:
08:00 - 19:00


+420 491 005 805
+420 608 608 677