SOUTĚŽ: Volné vstupenky na Svátek vína Silénos, Hradec Králové

Jste milovníky vína a dobré zábavy? Máme pro vás tip. Ve čtvrtek 26. ledna se můžete vydat do Kongresového centra Aldis v Hradci Králové, kde se uskuteční Svátek vína Silénos s podtitulem „letem vinařským světem“. Je volným pokračováním letního Svátku vína na soutoku. Těšit se můžete na skvělá kvalitní vína, výborné delikatesy a pestrý kulturní program.


Ve jménu učitele boha vína

Silénos byl vychovatelem a učitelem starořeckého boha vína a nespoutaného veselí Dionýsa. Později se stal jeho nejoblíbenějším druhem a i on si dopřával lahodný mok z hroznů zrajících pod blahodárnými paprsky slunce. Během svátku vína, který po Silénosovi dostal jméno, budete mít možnost v rámci degustace ochutnat vína ze všech kontinentů, kde se kvalitní réva pěstuje.

 

Ochutnáte vína z více než 20 oblastí světa

Procházková degustace nabídne z vín to nejlepší. Během dne se představí vína více jak 20 vinařských oblastí celého světa. Vzorky vín získáte výměnou za žetony, cena jednoho je 10 Kč a jejich počet za jednotlivé vzorky stanovuje vystavovatel. K dobrému vínu tradičně patří i vybrané pochoutky a ani ty zde nebudou chybět. Dopřát si budete moci delikatesy všeho druhu.

 

 

Doprovodný program nabídne taneční vystoupení i koncert

Dobrou náladu podpoří taneční vystoupení finalistů StarDance Evy Krejčířové a Marka Dědíka, koncert kapely On Line Session, vystoupení dětského páru z taneční školy TAK DANCE KROK a absolventky konzervatoře DUNCAN CENTRUM Nikoly Němcové. Během degustace si můžete prohlížet obrazy ze slunné Provance a obrazy malířky Dagmar Karell, jejíž díla se nacházejí ve veřejných i soukromých sbírkách v USA, Kanadě, Japonsku a Evropě. Svátkem vína Silénos vás bude provázet moderátor s nezaměnitelným hlasem a velký milovník vína Jan Vala, kterého můžete znát jako průvodce po domácích i zahraničních vinicích v seriálu Putování za vínem, odvysílaný Českou televizí.

 

 

 

 

SOUTĚŽ o vstupenky na svátek vína Silénos 26.1. 2017 v Hradci Králové

Zapojte se do soutěže a vyhrajte volné vstupenky na svátek vína Silénos. Podmínky jsou jednoduché:

 

Pošlete nám email na , do předmětu zadejte Svátek vína Silénos a do přílohy přiložte Vaši povedenou či vtipnou fotografii s tématikou vína. My vybereme ty nejzajímavější a pochlubíme se s nimi na našem facebookovém profilu. Výherce vybereme a kontaktujeme nejpozději 25. ledna s podrobnostmi. Tak neváhejte a vyberte ty nejhezčí snímky!

 

 


Prohlédněte si fotogalerii

/album/a110/dsc-1014-1-jpg/

—————

/album/a110/dsc-1020-jpg/

—————

/album/a110/dsc-1025-jpg/

—————

/album/a110/dsc-1708-jpg/

—————

/album/a110/dsc-1036-1-jpg/

—————

/album/a110/dsc-1984-jpg/

——————————


Místo konání

Kongresové centrum Aldis, Hradec Králové

 

Termín a čas konání

26. ledna 2017 od 16.00 hod.

 

Vstupné

150,- Kč, v ceně vstupenky je sklenička. Cena žetonu 10,- Kč/ks.

 

Parkování

Parkoviště u Kongresového centra, vjezd z ulice Akademika Bedrny. Poplatek 10,- Kč/hod., celodenní parkování 100,- Kč.


Pozvánka na událost


Kontakt

www.silenos.cz


KontaktPondělí - pátek:
08:00 - 17:30