Pro ubytovatele - spolupracujte s námi!

Potřebujete zvýšit obsazenost? Buďte vidět! Získejte více přímých zákazníků bez prostředníka. Zaregistrujte své zařízení, zkuste to s námi.

 

Proč s námi spolupracovat

 

Skvělá reklama a navíc vytvoření prezentace zdarma

  • Buďte vidět na www.region-tour.cz  a na některém z našich regionálních portálů www.region-ceskesvycarsko, www.region-krkonose.cz, www.region-adrspach nebo  www.region-orlickehory.cz a . Vaši prezentaci pro Vás vytvoříme zdarma. Žádné poplatky za vytvoření prezentace, budete i na předních pozicích.

 

Zvýšíme Vám obsazenost

  • Nejen že budete umístěni na našich webových stránkách, ale především Vás budeme propagovat na sociálních sítích. Máme parádní facebook profil s velkými dosahy.

 

Neplatíte žádné provize. Ušetříte!

  • Zákazníci u Vás poptávají ubytování napřímo. Rezervace máte bez prostředníka, tedy bez provize. Ušetřené peníze raději investujte do vašeho zařízení než platit zprostředkovateli za vysoké provize. U nás uhradíte 1 x ročně klubový poplatek a víte, že se Vám inzerce mnohonásobně vyplatí. Navíc Vám pomůžeme obsadit volné termíny.

 

Nezávaznost spolupráce

  • Vše bez závazků a tedy bez starostí. Spolupráci můžete kdykoliv ukončit, ale věříme, že nebude potřeba, protože spolupráce se vám rozhodně vyplatí.

 

Jsme vidět

  • Hledáte-li cokoliv o regionu, vždy narazíte na naše stránky. Ve výsledcích vyhledávání jsme na prvních místech. Zkuste to...

Jakékoliv dotazy Vám rádi zodpovíme na telefonu: +420 776 468 400

  

Služby pro gastronomii

Hledáte kvalitní sirupy na přípravu domácích limonád ve vaší restauraci, kavárně nebo cateringu? Zkuste naše 100% přírodní ovocné sirupy, které obsahují pouze ovoce. Jsou skvělé na přípravu domácích limonád a koktejlů, ale pro svoji konzistenci jsou vhodné k dochucování a designování pokrmů. Novinkou jsou speciální balení pro gastronomii. Tyto skvělé produkty vyrábí náš sesterských podnik slaskoukjidlu.cz
 

Proč naše ovocné sirupové koncentráty?

* Naše ovocné koncentráty jsou BEZ: přidaných chemických látek, stabilizátorů, dochucovadel, umělých sladidel a zahuštovadel (pektin). 

* Obsahují jen a jen ovoce. 100% ovoce v každé lahvi.

* Nejsou ředěné vodou 

* 13 výtečných příchutí (a další připravujeme...)

 

Dále nabízíme:

* kvalitní česká vína z vinařství Hulata Němčičky. 

   

 

 

 


KontaktPondělí - pátek:
08:00 - 17:30