Chata Vestec - Babiččino údolí


Popis ubytování

Chata Vestec s velkou letní terasou ve stejnojmenné obci se nachází přímo u Babiččina údolí. Chata se nachází na velmi klidném místě a disponuje velkou udržovanou zahradou. Ubytování je tak ideální pro menší skupinky a rodiny s dětmi. Chata Vestec je ideálním výchozím místem za výlety do okolí a zejména pro milovníky cyklistiky. Babiččino údolí začíná přibližně 1 km od chaty, ale daleko to není ani do Adršpachu či do Národního parku Krkonoše. V okolí je také velké množství zámků a vojenských pevností, nesmíme také zapomnenout na Zoo ve Dvoře Králové. Samotná chata se skládá z obývací místnosti s televizí, rádio, vybavené kuchyňky, sociální zařízení (sprcha, wc) a 3 menších ložnicí. K objektu náleží velká krytá terasa s posezení, prostorná udržovaná zahrada s ohništěm, grilem a letním bazénem. Parkování je zajištěno přímo u objektu.

 

Upozornění: objekt je typu "mobilehome", čili celý objekt a vnitřní uspořádání je menších, ale útulných rozměrů.

 

  • Kapacita objektu: 6 osob
  • Vybavení objektu: obývací místnost (posezení s rozkládací pohovkou, televize, rádio, společenské hry), vybavený kuchyňký kout (nádobí, příbory, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, toustovač, plynový sporák s troubou, lednička), sociální zařízení (sprcha, wc), letní terasa, venkovní posezení, velký gril, ohniště, hamaka, zahrada, venkovní bazén, udržovaný pozemek, parkování přímo na pozemku
  • Check - in: od 14:00
  • Check - out: 10:00

 

Ceník ubytování
Sezóna: květen, červen červenec, srpen září
Pronájem mobilehome až pro 6 osob / noc 1 325 Kč 1 525 Kč 1 325 Kč
Doplňkový ceník:
Domácí mazlíčci nejsou vítání
Červenec – srpen: pouze týdenní pobyty sobota – sobota. Mimo hlavní sezónu pobyt minimálně 3 noci.
V ceně ubytování zahrnuto: vybavení objektu, spotřeba el. energie a plynu, ložní prádlo, ručníky, parkování, DPH a rekreační poplatky obci. Při zahájení pobytu je požadováno složení vratné kauce ve výši 2000,- Kč.

 


 

Potřebujete poradit?

+420 491 005 805 | +420 608 608 677


/album/fotogalerie25/chata-vestec-babiccino-udoli-12-jpg/

—————

/album/fotogalerie25/chata-vestec-u-babiccion-udoli-3-jpg/

—————

/album/fotogalerie25/chata-vestec-babiccino-udoli-9-jpg/

——————————


Chata Vestec

 

Obec: Vestec u Hořiček
Poloha: okraj obce
Region: Adršpach

 

Telefon:

+420 491 005 805

+420 608 608 677

 

 


Poloha na mapě