Rekreační dům Vyhlídka – Náchod


Popis ubytování

Nabízíme Vám pronájem luxusně zařízeného domu s výhledem na město Náchod. Ideální poloha penzionu je tak výborným výchozím místem k návštěvě Adršpachu, Babiččina údolí a Orlických hor. V domě se nachází tři ložnice, plně vybavená kuchyň, obývací místnost s jídelním koutem a krbem, letní terasa a koupelna. Hosté také mohou využít zázemí nedalekého hotelu Vyhlídka jako např. restauraci s letní terasou, bazén, dětský koutek, saunu, venkovní minigolf, ruské kuželky a další. Parkování je zajištěno přímo u objektu. K dispozici je také letní terasa s grilem. Nedaleko se nachází pevnost Dobrošov, Babičino údolí, Adršpašské skály či zámek Nové Město nad Metují.

 

 

  • Kapacita objektu: 10 pevných lůžek + 2 přistýlky ( 2 x čtyřlůžkový pokoj, 1 x dvoulůžkový pokoj)
  • Vybavení objektu: vybavená kuchyň s jídelním koutem, obývací pokoj s krbem, s možností vstupu na letní terasu, koupelna a samostatné WC, televize, satelit, WiFi internet, automatická pračka, lednička-mraznička, mikrovlnná trouba, sklokeramická varná deska, pečící trouba, varná konvice, kávovar, veškeré nádobí, povlečení, osušky + ručníky, venkovní gril, parkoviště   
  • V přilehlém hotelu možnost využít: možnost  zakoupení stravování a využití sportovně relaxačního zázemí areálu hotelu (posezení v restauraci, dětský koutek, dětské hřiště, bazén se slanou vodou a protiproudem, 2 vybavené masérny, speciální kombinovaná sauna s několika druhy terapií, minigolf, biliár, elektronické šipky, stolní fotbal, ruské kuželky, zahradní šach, uzamčené parkoviště)
  • Check - in: 14 - 18:00
  • Check - out: 10:00
 

/album/fotogalerie-penzion-vyhlidka-nachod/penzion-vyhlidka-nachod-7-jpg/

—————

/album/fotogalerie-penzion-vyhlidka-nachod/penzion-vyhlidka-nachod-9-jpg/

—————

/album/fotogalerie-penzion-vyhlidka-nachod/penzion-vyhlidka-nachod-6-png/

——————————


Rekreační dům Vyhlídka

Obec:

Náchod
Poloha:

okraj obce
Region:

Náchodsko


Poloha na mapě


Ceník a rezervace ubytování

Pro zobrazení nejvýhodnější ceny nastavte termín pobytu, preferované pokoje a počty osob. V dalším kroku si nastavíte děti na pokojích, na které získáte slevy. Vaši rezervaci následně odešlete přímo do ubytovacího zařízení.