Srub U Peteho - Dolní Adršpach


Je nám líto, ale Srub U Peteho již nemáme v nabídce. Podívejte se na další možnosti ubytování na Adršpašsku a Broumovsku.


 

 
 
 
 
 
 
 

 

 

Popis ubytování

Krásný nový Srub U Peteho se nachází v obci Adršpach v samém srdci Adršpašsko-Teplických skal. Srub, který byl dokončen v roce 2013 nabízí velmi komfortní ubytování po celý rok a jeho kapacita je 14 lůžek. Naleznete zde 3 apartmány pro 2 až 6 osob. Každý disponuje vlastním kuchyňským koutem (vařič, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, nádobí) a sociálním zařízením se sprchovým koutem a wc. Zimní pobyt ve Srubu U Peteho vám zpříjemní podlahové topení, které je rozvedené po celém objektu. Samozřejmostí je Wifi připojení k internetu. Využít můžete i společenskou místnost a úschovnu kol. V letních měsících oceníte terasu a přilehlou zahradu s ohništěm a trampolínou pro děti. Na výlet se ze Srubu U Peteho můžete vydat do nedalekých Teplických, či Jiráskových skal, Broumovských stěn, Babiččina údolí, nebo například do ZOO Dvůr Králové nad Labem.

 

  • Kapacita objektu:  11 lůžek + 3 přistýlky
  • Vybavení objektu: společenská místnost, úschovna kol, WiFi připojení k internetu, kuchyňský kout (lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, kuchyňské vybavení), letní terasa, ohniště, zahrada, parkoviště, trampolína, lyžařský vlek, nordicwalking, jízda na koni, louka na slunění
  • Vybavení apartmánů: WiFi připojení k internetu, vlastní sociální zařízení (umyvadlo, wc, sprcha), kuchyňský kout (lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, kuchyňské vybavení)
  • Check - in: 17:00
  • Check - out: 10:00