Ubytování Teplice - Teplice nad MetujíLitujeme, ale ubytování již není v naší nabídce. Podívejte se na další možnosti ubytování na Adršpašsku.


Popis ubytování

Ubytování Teplice je nově zrekonstruovaný objekt, který naleznete na okraji parku nedaleko centra Teplic nad Metují. V prvním patře rodinného domu nabízíme ubytování ve třech nově vybavených čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) a společnou vybavenou kuchyňkou (lednička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nádobí). Samozřejmostí jsou TV na pokojích a WiFi připojení k internetu. Rádi Vám též zapůjčíme dětskou postýlku. Teplé letní večery a dny můžete strávit na velké udržované zahradě s posezením. Parkoviště jsme pro Vaše auta připravili za domem. Přivézt k nám můžete i své domácí mazlíčky. Okolí Teplic nad Metují nabízí řadu turistických cílů. Teplické a Adršpašské skály a Broumovské stěny jsou vzdáleny do deseti kilometrů od Ubytování Teplice. Pro cyklistické výlety si u nás můžete zapůjčit horská kola.

 

  • Kapacita objektu: 12 osob
  • Vybavení objektu: vybavená kuchyňka (mikrovlnná trouba, lednice, rychlovarná konvice, varná deska, nádobí), dětská postýlka, parkoviště za domem, úschovna kol a lyží, zahrada s posezením, WiFi připojení k internetu
  • Vybavení pokojů: vlastní sociální zařízení (sprcha, WC), TV, WiFi připojení k internetu
  • Check - in: od 14:00
  • Check - out: do 10:00

Tato fotogalerie je prázdná.


Poloha na mapě