Ubytování U Meierů - Dolní Adršpach

Ubytování U Meierů


Je nám líto, ale Ubytování U Meierů již nemáme v nabídce. Podívejte se na další možnosti ubytování na Adršpašsku a Broumovsku.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Popis ubytování

Ubytování U Meierů vám nabízí celoročně možnost pobytů ve dvou prostorných apartmánech, které jsou součástí roubené chalupy s úchvatným výhledem na skalní město. V létě pak i na přilehlém pozemku ve stanech, karavanech a nově vybudovaných chatkách. Do těchto chatek je potřeba si přivézt vlastní spacáky, případně deku a polštářek. Součástí pokojů v chalupě je sociální zařízení (koupelna, WC), kompletně vybavená kuchyňka s lednicí, TV. Možnost WiFi připojení k internetu. Pro hosty, kteří v ubytování U Meierů využijí svůj stan nebo přijedou s karavanem, je k dispozici zázemí pro vaření, gril a ohniště. V nabídce aktivit figuruje možnost jízdy na koních či horolezecké kurzy, pro které je Adršpach jako stvořený. Dolní Adršpach je ideálním výchozím místem zejména pro výlety do Adršpašsko-Teplických skal a Broumovských stěn.

 

  • Kapacita objektu: 18 pevných lůžek + 2 přistýlky
  • Vybavení objektu: úschovna kol, WiFi připojení k internetu, kuchyňský kout (lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, kuchyňské vybavení, elektrická trouba), pergola s grilem, ohniště, grilovací altán, parkově upravená zahrada, trampolína, jízda na koni, louka na slunění, dětská postýlka
  • Vybavení pokojů: televize, kabelová televize, WiFi připojení k internetu, fén, umyvadlo, sprcha, wc, kuchyňský kout (lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, kuchyňské vybavení, elektrická trouba)
  • Vybavení apartmánů: televize, kabelová televize, WiFi připojení k internetu, fén, umyvadlo, sprcha, wc, kuchyňský kout (lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, kuchyňské vybavení, elektrická trouba)
  • Vybavení chatek: kuchyňský kout (lednice, rychlovarná konvice, dvouplotýnkový vařič, kuchyňské vybavení)
  • Check - in: 14:00
  • Check - out: 10:00