Hotel Vyhlídka – Náchod, Kladské pomezí


Popis ubytování

Čtyřhvězdičkový hotel Vyhlídka nabízí luxusní ubytování s kouzelným výhledem na město Náchod. Ubytováni budete v komfortních a prostorných nekuřáckých pokojích nebo apartmánech, standardně vybavených vlastním soc. zařízením, TV, SAT, minibarem, trezorem a připojením k internetu. Pro ubytované hosty je dále k dispozici krytý bazén, masáže, biliard, stolní fotbal, šipky nebo posezení na hotelové terase. Hotel Vyhlídka má dlouhou tradici a v nedávné době byl kompletně rekonstruován. Celý komplex hotelu je nekuřácký, konferenční zázemí dovoluje uspořádat rozmanitá školení a prezentace. Restaurace hotelu je využívána pro snídaně a večeře, přes den si zde můžete dát dobrou kávu a zákusek. Hotel Vyhlídka je citlivě zasazen do okolní přírody, jistě proto oceníte klidné prostředí a čistý vzduch pro Vaše zdraví. Hotel není vhodný pro děti do dvanácti let.

 

 

  • Kapacita hotelu: 46 pevných lůžek + 18 přistýlek (21 dvoulůžkových pokojů, 1 x dvoulůžkový bezbariérový pokoj, 1 x čtyřlůžkové apartmá)
  • Vybavení hotelu: atraktivní bar, restaurace s krásným výhledem do širokého okolí (restaurace slouží pouze pro snídně a večeře), letní terasa, salónek se zimní terasou, zahradní grilování, připojení na internet po celém hotelu, dětské postýlky, bazén se slanou vodou a protiproudem, 2 vybavené masérny, speciální kombinovaná sauna s několika druhy terapií, minigolf, biliár, elektronické šipky, stolní fotbal, ruské kuželky, zahradní šachy, možnost platby kartou, uzamčené parkoviště
  • Vybavení pokojů: sprcha (apartmá koupelna s vanou), wc, televize, satelit, internet, minibar, trezor, fén
  • Konferenční vybavení: dataprojektor, plátno, flipchart, ozvučení, mikrofon, dvd...atd.
  • Check - in: 14:00 - 18:00
  • Check - out: 10:00

/album/fotogalerie-hotel-vyhlidka-nachod-kladske-pomezi/a4-jpg11/

—————

/album/fotogalerie-hotel-vyhlidka-nachod-kladske-pomezi/a15-jpg5/

—————

/album/fotogalerie-hotel-vyhlidka-nachod-kladske-pomezi/a8-jpg9/

——————————


Hotel Vyhlídka

Obec: Náchod

Poloha: okraj obce

Region: Náchodsko


Poloha na mapě


Ceník a rezervace ubytování

Pro zobrazení ceny nastavte termín pobytu, preferované pokoje a počty osob. Systém Vám vypočte nejvýhodnější cenu. V dalším kroku si nastavíte děti na pokojích, na které získáte slevy. Vaši rezervaci následně odešleme přímo do ubytovacího zařízení.