Zažijte skalní romantiku v oblasti Adršpaška - Broumovska

     

Proč do Adršpachu

V Adršpašsko - teplických skalách objevíte skalní města, staré hrady,  skály tyčící se vysoko do nebe,  různé lávky , žebříky, které budete zdolávat, ale také romantická místa  stvořená nejen  k  procházkám, tak i k  výletům na kole. Teplické skály jsou známé pro svoji divokost, těžší terén skalních měst, ale také pro svůj ojedinělý a nejrozsáhlejší labyrint  podzemních prostor v Evropě nesoucí jméno Poseidon. Poseidon, to  jsou, obrovské jeskyně, soutěsky, propasti, podzemní jezera, které dohromady tvoří 27 km dlouhý podzemní systém.Prohlédněte si širokou nabídku ubytování na Adršpašsku. Nabízíme hotely, penziony, chaty a apartmány ve všech částech Adršpašska-broumovska.


Adršpach včera i dnes

Adršpašské skály a Broumovsko, kouzelné místo spojující malebnost a romantiku, kterou po milióny let sama  příroda  vytvářela. Tento malebný kout naleznete při hranici s Polskem na severovýchodě České republiky. Turisté sem přijíždějí obdvivovat krásy regionu po staletí. Pro svoji unikátnost vzácného přírodního úkazu, zde byla  již roku 1933  vyhlášena Národní přírodní rezervace Adršpašsko - teplické skály, čítající 1771 hektarů. Rezervace se rozprostírá  v tzv. trojúhelníku mezi obcemi Adršpach, Teplice nad Metují a vrcholem Čáp nad vsí Skály.


Romantika ve skalách

Adršpašské skály, jsou význačné pro romantické procházky skalními městy, vodopády, známou projížďkou na pramici jezera v hlubokém nitru skal, ale také třeba pro svá romantická zákoutí a místu u jezera staré pískovny. Ne nadarmo zde potkáte zahleděné páry, ale i rodiče s dětmi a kočárky.  Každá z oblastí má co nabídnout. Prostě a zkrátka ideální místo pro dovolenou v Adršpašských skalách.


Vzhůru do "Adru"

Vyražte do "Adru" jak se toto místo lidově nazývá, místa Vašeho odpočinku. Záleží na Vás, zda budete chtít  jen tak pohodlně lenošit nebo se vydat za náročnějšími tůrami do útrob skal nebo jako mnozí nadšenci zdolat jeden z mnoha vrcholků skal.  Rádi Vám zajistíme  ubytování, různé programy aktivního vyžití až po doporučení tipů na výlet.


/album/fotogalerie17/a16-jpg8/

—————

/album/fotogalerie17/a2-jpg24/

—————

/album/fotogalerie17/a24-jpg3/

—————

/album/fotogalerie17/a21-jpg2/

—————

/album/fotogalerie17/a3-jpg21/

—————

/album/fotogalerie17/a31-jpg1/

——————————


Dovolená na Adršpašsku

Dohromady s Broumovskými stěnami a velkým množstvím  zajímavých památek v okolí, je region Adršpach skvělým místem pro strávení Vaší dovolené. Za zmínku  stojí, kaple  Hvězda s proslulou  turistickou restaurací v Broumovských stěnách, Česká Skalice se známým Babičiným údolím a zámkem Ratibořice, ale také vojenská pevnost Dobrošov, Josefov, zámek v Náchodě a mnoho dalších.


Penzion Dita

Hotel Vyhlídka

Chalupa 33

Srub U Peteho

Cena od: 250 Kč Cena od: 600 Kč Cena od: 300 Kč Cena od: 350 Kč

Penzion Klídek

Hotel Javor

Rekreační dům Vyhlídka

Green Valley Park

Cena od: 270 Kč Cena od: 780 Kč Cena od: 278 Kč Cena od: 120 Kč

hotely | penziony | chaty a apartmány |  Všechna ubytování na Adršpašsku

 


Ubytování podle mapy - Adršpach a Broumovsko

 


Více informací o regionu: Adršpach a Broumovsko