Penzion Skály - Teplice nad Metují, Adršpach


Popis ubytování

Příjemný rodinný penzion Skály se nachází v atraktivním prostředí regionu Adršpach nedaleko obce Teplice nad Metují. Celková kapacita penzionu je 36 lůžek a kromě dvoulůžkových pokojů se můžete ubytovat i v dvouložnicových rodinných pokojích nebo bezbariérovém pokoji. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením (sprcha nebo vana, wc). K penzionu náleží také letní terasa. Pro vaše děti je připraveno dětské hřiště, koš na basketbal nebo ruské kuželky. Samozřejmostí je WiFi připojení v celém objektu, úschovna kol a parkování u penzionu. Penzion Skály je svou polohou ideální pro trávení letní i zimní dovolené. V létě se můžete vydat například do Adršpašského skalního města, které je nedaleko objektu, nebo na jeden ze zámků v okolí. Daleko to není ani do Ratibořic a Babiččina údolí proslaveného spisovatelkou Boženou Němcovou. V zimě můžete využít uměle zasněžovanou sjezdovku SKI Kamenec s nočním lyžováním, která začíná cca 400 m od penzionu. V okolí vede také řada udržovaných běžkařských tratí, které Vás provedou Kladským pomezím.

 

  • Kapacita penzionu: 35 pevných lůžek + 4 přistýlky
  • Vybavení penzionu: venkovní terasa, dětské hřiště, koš na basketbal, ruské kuželky, ohniště, parkování u penzionu, úschovna kol, WiFi připojení v celém objektu
  • Vybavení pokojů:  sociální zařízení (sprcha nebo vana, wc), WiFi připojení
  • Check - in: 14:00
  • Check - out: 10:00

Ceník ubytování
Sezóna:   Celoročně
Osoba / noc - pobyt 1 - 7 nocí 560 Kč
Osoba / noc - pobyt 8 nocí a více 460 Kč
Dětské ceny    
Děti do 10. let / noc 420 Kč
Doplňkový ceník:
Snídaně 110 Kč
Snídaně – děti do 10. let 70 Kč
Dětská postýlka dohodou
Jednolůžkový pokoj / noc 650 Kč
V ceně ubytování zahrnuto: vybavení apartmánu, WIFI internet, parkování a DPH. V ceně není zahrnuto: rekreační poplatky obci.Potřebujete poradit?

+420 491 581 174


/album/fotogalerie-penzion-skaly/img-8470x2-jpg/

—————

/album/fotogalerie-penzion-skaly/img-8862x3-jpg/

—————

/album/fotogalerie-penzion-skaly/r1v-jpg/

——————————


Penzion Skály

 

Obec:

Střmenské podhradí
Poloha:

okraj obce
Region:

Adrpšach

 

Telefon:

+420 491 581 174

 

 


Poloha na mapě