Apartmán Srbská Kamenice - České Švýcarsko


 

Je nám líto, penzion již není v naší nabídce. Ale nevadí, podívejte se na další nabídky ubytování v Jetřichovicích a okolí.

 

Nabízíme příjemné rodinné ubytování v Apartmánu Srbská Kamenice ve stejnojmenné obci Srbská Kamenice přímo v srdci regionu České Švýcarsko. Ubytováni budete v apartmánu skládajícím se z ložnice, obývacího pokoje s rozkládací pohovkou, TV, sat, WIFI připojením, plně vybavenou kuchyní a koupelny s vanou, wc a bidetem. Apartmán je určen pro pět osob s možností přistýlky. K dispozici budete mít také upravenou zahradu s dětským hřištěm (pískoviště, houpačka), letní terasou, ohništěm a grilem. Samozřejmostí je parkování přímo u objektu. Nedaleko apartmánu v obci Srbská Kamenice můžete využít obecní fotbalové hřiště a dětské gřiště, dále zde naleznete koupaliště a několik restaurací. Pro milovníky turistiky a cykloturistiky je připravena řada stezek. Můžete se vydat na Pravčickou bránu, Růžovský vrch nebo prozkoumat předválečná pohraniční vojenská opevnění.

 

  • Kapacita objektu: 5 osob + možnost přistýlky
  • Vybavení objektu: ložnice, obývací pokoj s Tv, koupelna se sociálním zařízením, plně vybavená kuchyň, úschovna kol a lyží, parkovací místo,
  • Check - in: od 14:00
  • Check - out: 10:00

Rezervace ubytování:

+420 491 005 805 | +420 608 608 677

 

 


/album/fotogalerie28/dsc-4260-jpg/

—————

/album/fotogalerie28/dsc-4265-jpg/

—————

/album/fotogalerie28/dsc-4268-jpg/

——————————


Apartmán Srbská Kamenice

 

Obec: Srbská Kamenice
Rezervace: 491 005 805
Poloha: okraj obce
Region: České Švýcarsko

Check-in: od 14:00
Check-out: do 10:00 


Poloha na mapě


Průvodce pro Vás...

 

s rezervací ubytování od nás obdržíte turistického průvodce k regionu České Švýcarsko ke stažení zdarma.

Ubytování v Českém Švýcarsku