Chata Tokáň - České Švýcarsko


Popis ubytování

Pokud chcete s přáteli či rodinou strávit klidnou dovolenou uprostřed malebné přírody Českého Švýcarska, je chata Tokáň tím pravým místem pro Vás. Chata se nachází přímo v I. zóně národního parku na místě zvaném Na Tokáni a je vhodná pro skupiny až patnácti osob. Jeho vnitřní dispozice je možné vždy upravit podle velikosti jednotlivé skupiny, aby bylo zaručeno naprosté soukromí. Centrem chaty je společenská místnost s posezením, TV s DVD, rádiem a kamny na dřevo. Její součástí je též plně vybavený kuchyňský kout (nádobí, sporák, ledničky, mikrovlnná trouba, kávovar, rychlovarná konvice). Umístěna je zde i pračka a sušička. Teplé večery Vám zpříjemní posezení na oplocené terase s posezením, kde Vám bude k dispozici také gril. Za pěkných dní jistě využijete hřiště na nohejbal a volejbal, ping-pong, badminton a další. Děti budou nadšené z trampolíny, pískoviště a houpačky. V zimě si užijete sáňkování přímo u chaty, kvalitní sjezdovky pak nabízí lyžařské areály Jedlová a Horní Podluží. Neváhejte, rezervujte si ubytování v chatě Tokáň a užijte si dovolenou uprostřed malebné přírody Českého Švýcarska.

 

  • Kapacita objektu: 15 osob
  • Vybavení objektu: společenská místnost s TV, DVD, posezením, kamna na dřevo, kuchyňský kout (nádobí, sporák, čtyři ledničky, mikrovlnná trouba, kávovar, rychlovarná konvice), pračka, sušička, venkovní posezení s grilem, hřiště, houpačky pro děti, trampolína, pískoviště, úschovna kol a lyží
  • Vybavení pokojů: společná sociální zařízení (sprchy, WC) na chodbě
  • Check - in: od 14:00
  • Check - out: do 10:00

 

Ceník ubytování
Sezóna: celoročně
Pobyt 5 nocí (ne - pá)
Pronájem objektu / 10 osob / noc 3 920 Kč
Pronájem objektu / 16 osob / noc 6 320 Kč
Pobyt 1 – 5 nocí
Pronájem objektu / 10 osob / noc 4 900 Kč
Pronájem objektu / 16 osob / noc 7 900 Kč
Domácí mazlíček / noc 70 Kč
V ceně ubytování zahrnuto: vybavení objektu, voda, dřevo na topení, elektřina, ubytovací a rekreační poplatky obci a DPH.

 


Potřebujete poradit?

+420 607 936 394


/album/fotogalerie120/a2943-jpg/

—————

/album/fotogalerie120/a2942-jpg/

—————

/album/fotogalerie120/a2940-jpg/

——————————


Chata Tokáň


Obec: Tokáň
Poloha: samota
Region: České Švýcarsko

 

Telefon:

+420 607 936 394

 

 


Poloha na mapě