Hotel Faust - Děčín, České Švýcarsko


Popis ubytování

V těsné blízkosti centra města Děčín nabízíme ubytování v tříhvězdičkovém hotelu Faust. Hotel poskytuje pohodlné ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích a také apartmánech. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení (sprcha, WC). Část je navíc vybavena také TV se SAT. Hotel disponuje také restaurací s příjemnou atmosférou a salonkem pro uzavřené společnosti.. V letních měsících můžete posedět na letní terase s výhledem na zámecký rybník. Samozřejmostí je hlídané parkoviště a WiFi připojení k internetu. Děčín je ideálním výchozím bodem pro objevování Českého Švýcarska. Nevšední zážitek nabízí například plavba výletní lodí do Bad Schandau, Drážďan nebo Míšně.

 

  • Kapacita objektu: 85 osob
  • Vybavení objektu: recepce, restaurace s letní terasou, dva salonky, taneční sál, kancelářské služby, úschovna jízdních kol, parkoviště hlídané kamerovým systémem, hotelové garáže, možnost platby kartou, WiFi připojení k internetu
  • Vybavení pokojů: sociální zařízení (sprcha, WC), část pokojů s TV se SAT, jeden dvoulůžkový bezbariérový pokoj
  • Vybavení apartmánů: obývací pokoj, ložnice, kuchyňka, sociální zařízení (sprcha, WC), TV se SAT
  • Check - in: od 14:00
  • Check - out: do 10:00

 


/album/fotogalerie122/hotel-faust-13-jpg/

—————

/album/fotogalerie122/hotel-faust-14-jpg/

—————

/album/fotogalerie122/hotel-faust-10-jpg/

——————————


Poloha na mapě


Ceník a rezervace ubytování

Pro zobrazení ceny nastavte termín pobytu, preferované pokoje a počty osob. Systém Vám vypočte nejvýhodnější cenu. V dalším kroku si nastavíte děti na pokojích, na které získáte slevy. Vaši rezervaci následně odešleme přímo do ubytovacího zařízení.