Wellness hotel Ostrov **** - Tisá, Tiské skály


Popis ubytování

Představujeme Vám čtyřhvězdičkový hotel Ostrov, který naleznete v malebné oblasti Tiské skály na dosah Českému Švýcarsku.  V hotelu můžete využít  krytý bazén, jakuzzi, finskou saunu nebo páru. Tyto služby jsou zahrnuty v ceně ubytování. Samotné ubytování Vám nabízíme v komfortních a luxusně vybavených dvoulůžkových pokojích s vlastním soc. zařízením, tv, sat a wifi na pokoji.  Hotel disponuje výborným konferečním zázemím k uspořádání firemní akce v hotelu. Prožijte klidný odpočinkový víkend nebo romantickou dovolenou v hotelu Ostrov. Doporučujeme některý z wellness balíčků.

 
  • Kapacita hotelu: 31 pokojů o celkové kapacitě 98 hostů s možností vícelůžkových pokojů i oddělených postelí
  • Vybavení hotelu: recepce, restaurace / 80 míst, letní terasa / 75 míst, lobby bar / 35 míst, internet WiFi, možnost pořádání společenských večerů, rautů za poslechu živé hudby a různých společenských akcí, půjčovna horských kol, parkoviště monitorováno kamerovým systémem 35 míst  
  • Vybavení pokojů: Koupelna s WC a sprchovým koutem (některé pokoje mají vanu), televize, SAT, minibar, minitrezor, telefon, Wifi internet, Coffee and Tea set
  • Wellness a relax: Krytý bazén (rozměry 6 m × 11 m × 1,5 m), vířivka, finská sauna, parní sauna, masáže
  • Vybavení pro děti: dětský koutek, venkovní dětské hřiště
  • Firemní zázemí: konferenční sál s kapacitou až pro 100 osob a recepcí vhodnou pro prezenci účastníků či občerstvení. K dispozici je vám kompletní školicí technika (bezdrátový Full HD LED dataprojektor s připojením WiFi, HDMi, VGA; LCD obrazovka, 3x Chytrá zeď, flipcharty a kvalitní ozvučení Sony), dále zapezpečené, nesdílené, vysokorychlostní Wi-Fi připojení k internetu (rychlost 70 Mb/s), klimatizace a možnost zatemnění místnosti k projekci.  
  • Check - in: od 12:00
  • Check - out: 10:00

Ceník ubytování

 

Speciální nabídka

  • 10% sleva na pobyty 5 nocí a více

BONUS k pobytu zdarma

  • volný vstup do wellness centra po celou dobu pobytu. Zahrnuje krytý bazén, vířivku, finskou a parní saunu, zapůjčení županu i ručníku. 

A takhle dobře se najíte v hotelu Ostrov


Potřebujete poradit?

+420 475 222 428


/album/fotogalerie-hotel-ostrov-skaly-tisa/wellness-hotel-ostrov-tisa-v-ceskem-svycarsku-25-jpg/

—————

/album/fotogalerie-hotel-ostrov-skaly-tisa/wellness-hotel-ostrov-tisa-v-ceskem-svycarsku-57-jpg/

—————

/album/fotogalerie-hotel-ostrov-skaly-tisa/wellness-hotel-ostrov-tisa-v-ceskem-svycarsku-52-jpg/

——————————


Hotel Ostrov

 

Obec: 

Ostrov u Tisé
Poloha: 

okraj obce
Region:

Ostrov

 

Telefon:

+420 475 222 428

 

 


Poloha na mapě