Lovecká chata Tokáň - Tokáň, České Švýcarsko


Popis ubytování

Nabízíme Vám k ubytování stylovou loveckou chatu Tokáň, která se nachází přímo v I. zóně NP České Švýcarsko v oblasti Tokáň. Srub postavený na počátku 20. století hrabětem Kinským dnes nabízí luxusní ubytování na jednom z nejkrásnějších míst Českého Švýcarska. Lovecká chata Tokáň Vám poskytne kvalitní služby a z její skvělé polohy budete nadšeni. Ubytováni zde budete v pokojích s vlastním sociálním zařízením, tv a minibarem. Sociální zařízení je díky historické hodnotě objektu stavěno naproti každému pokoji. V této stylové chatě Vám bude k dispozici také restaurace, salónek, letní terasa, posilovna, ohniště a gril. Možnost parkování u objektu, vjezd je povolen pouze na základě povolenky. Již zmiňovaná výborná pozice chaty Tokáň Vám zajistí nesčetné možnosti turistických výletů do všech částí Českého Švýcarska.

 

  • Kapacita penzionu: 25 osob
  • Vybavení penzionu: restaurace, bar, salónek, letní terasa, gril, WIFI internet, posilovna, parkoviště, úschovna kol a lyží, možnost platby kartou
  • Vybavení pokojů: sociální zařízení (sprcha, wc), televize, minibar, WIFI internet (sociální zařízení naproti každému pokoji)                           
  • Check - in: od 16:00
  • Check - out: 10:00

/album/fotogalerie-lovecka-chata-tokan-tokan-ceske-svycarsko/lovecka-chata-tokan-02-jpg/

—————

/album/fotogalerie-lovecka-chata-tokan-tokan-ceske-svycarsko/lovecka-chata-tokan-08-jpg/

—————

/album/fotogalerie-lovecka-chata-tokan-tokan-ceske-svycarsko/lovecka-chata-tokan-07-jpg/

——————————


Poloha na mapě