Penzion Laguna - Kunratice, České Švýcarsko


Popis ubytování

Rodinný penzion Laguna se nachází na pěkném místě, v malebné obci Kunratice. Ubytováni zde budete v pokojích s vlastním sociálním zařízením. V penzionu Laguna můžete využít útulné restaurace s vinárnou, udržovanou zahradu s letním posezením, ohniště a gril. Možnost parkování na uzavřeném parkovišti u objektu. Úschovna kol je samozřejmostí. Penzion Laguna je situován na perfektním místě, které Vám dává spoustu příležitostí k pohodlnému poznávání všech částí Českého Švýcarska. Blízko to budete mít např. do Pavlinina údolí či do Jetřichovic a krásných Jetřichovických skal.

 

 


  • Kapacita penzionu: 18 osob + možnost přistýlek
  • Vybavení penzionu: bar, recepce, restaurace, směnárna, WIFI připojení k internetu, fax, udržovaná zahrada, letní terasa (grilovací altán), ohniště, uzavřené parkoviště, úschovna kol  
  • Vybavení pokojů: sociální zařízení (sprcha, WC), rádio
  • Check - in: od 14:00
  • Check - out: 10:00

 

/album/fotogalerie-penzion-laguna-kunratice-ceske-svycarsko/penzion-laguna-8-jpg/

—————

/album/fotogalerie-penzion-laguna-kunratice-ceske-svycarsko/penzion-laguna-1-jpg/

—————

/album/fotogalerie-penzion-laguna-kunratice-ceske-svycarsko/penzion-laguna-9-jpg/

——————————


Poloha na mapě


Ceník a rezervace ubytování

Pro zobrazení ceny nastavte termín pobytu, preferované pokoje a počty osob. Systém Vám vypočte nejvýhodnější cenu. V dalším kroku si nastavíte děti na pokojích, na které získáte slevy. Vaši rezervaci následně odešleme přímo do ubytovacího zařízení.