Penzion Růžák - Růžová, Českosaské Švýcarsko


Popis ubytování

V obci Růžová v Českosaském Švýcarsku naleznete příjemný rodinný penzion Růžák. Ubytovat se můžete v pokojích s vlastním sociálním zařízením a Tv na pokoji. Součástí penzionu společná kuchyně se společenskou místnoatí s barem. Pod dohodě si můžete zapůjčit i výčepní zařízení. Jelikož celková rozloha pozemku kolem penzionu Růžák činí 2 ha, nabízí se vám řada možností pro jeho využití. Můžete vyzkoušet volejbal, paintball nebo elektronické šipky. Pro děti je na zahradě dětské hřiště s houpačkami. K penzionu náleží uzavřené parkování a úschovna kol a lyží. Samozřejmostí je WIFI připojení k internetu. V obci Růžová naleznete volně přístupné fotbalové hřiště či tenisové kurty. Penzion Růžák je výborným výchozím bodem pro Vaše výlety. Můžete se vydat do   Soutěsek ve Hřensku  , na Pravčickou bránu nebo do sousedního Saského Švýcarska.

 

  • Kapacita objektu: 18 osob
  • Vybavení objektu: společná kuchyň (sklokeramická deska a trouba, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, překapávač, lednice, mycí prostředky, utěrky a koření), společenská místnost (bar s kompletním vybavením skla, po dohodě lze využít i výčepního zařízení, elektronické šipky, stolní hry), pergola s grilem a venkovním krbem, možnost grilování a rožnění, houpačky pro děti, rozloha areálu cca 2 ha, možnost volejbalu, paintballu, celý objekt pod uzavřením, parkování u objektu, úschovna kol a lyží
  • Vybavení pokojů: TV, WiFi připojení k internetu, sociální zařízení (sprcha, WC)
  • Check - in: od 14:00
  • Check - out: 11:00

Ceník ubytování
Sezóna:   celoročně
Dvoulůžkový pokoj / noc vč. snídaně 1 100 Kč
Třílůžkový pokoj / noc vč. snídaně 1 650 Kč
Rodinný pokoj / noc vč. snídaně 1 650 Kč
Podkrovní pokoj / noc vč. snídaně 1 000 Kč
Jednolůžkový podkrovní pokoj / noc vč. snídaně 700 Kč
Slevy a příplatky:
Děti do 2 let zdarma
Doplňkový ceník:
Domácí mazlíček (pouze malá plemena) / noc 100 Kč
Minimální délka pobytu 2 noci.
V ceně ubytování zahrnuto: snídaně, využívání kuchyně, WiFi internet, parkování u objektu, rekreační poplatky obci a DPH.

 


/album/fotogalerie27/image010-jpg/

—————

/album/fotogalerie27/p2-jpg/

—————

/album/fotogalerie27/p4030082-jpg/

——————————


Penzion Růžák

 

Obec: Růžová
Poloha: okraj obce
Region: České Švýcarsko

 


Poloha na mapě