Penzion u Stašáků - Vysoká Lípa


Popis ubytování

Rodinný penzion u Stašáků se nachází na okraji obce Vysoká Lípa. K dispozici je 13 lůžek ve dvou až čtyřlůžkových pokojích. Všechny jsou účelně zařízené WiFi internetem. Sociální zařízení v prvním patře disponuje WC, sprchovým koutem a vanou. V koupelně v přízemí najdete WC a sprchový kout. V penzionu se můžete stravovat ve stylové restauraci, kde je umístěna i televize. V létě můžete relaxovat na venkovní terase či zahrádce. Penzion nabízí možnost oblíbeného opékání a rožnění. Pro hosty je přímo před objektem vyhrazené parkoviště. Přímo od penzionu u Stašáků můžete pěšky zamířit k oblíbenému romantickému Dolskému Mlýnu a odtud pokračovat do Jetřichovic, nad nimiž se vypínají krásné vyhlídky. Doporučujeme vám také návštěvu Pravčické brány, soutěsek ve Hřensku, labyrinty Labských pískovců a návštěvu městečka Krásná Lípa, kde najdete Dům Českého Švýcarska. V zimě nabízí možnost lyžování ski areál na svazích Jedlové hory, lyžařský areál v Horním Podluží a v Polevsku. Majitelka bydlí v objektu.

 


  • Kapacita penzionu: 13 osob (3x dvoulůžkový, 1 x třílůžkový)
  • Vybavení penzionu: restaurace, úschovna kol, sušička, lednice, wifi internet
  • Vybavení pokojů v patře: 1x dvoulůžkový pokoj, 1x třílůžkový s balkonem, na chodbě společné sociální zařízení (WC, vana, sprcha, umyvadlo)
  • Vybavení pokojů v přízemí: 2x dvoulůžkový pokoj (na oba možno po 2 přistýlkách), společné WC a sprcha na patře, u jednoho pokoje balkón
  • Check - in: od 14:00
  • Check - out: 10:00

Ceník ubytování
Sezóna:   celoročně
Osoba / noc vč. Snídaně 420 Kč
Dítě 4 – 11,9 let / noc vč. Snídaně 220 Kč
Slevy a příplatky:
Dítě do 3,9 let bez nároku na služby zdarma
Jednolůžkový pokoj vč. Snídaně 620 Kč
Doplňkový ceník:
Večeře / osoba / noc 80 Kč
Pes malého plemene / noc 50 Kč
Pes velkého plemene / noc 100 Kč
V ceně ubytování zahrnuto: snídaně nebo polopenze, WiFi internet, parkování u objektu, DPH. V ceně ubytování není zahrnut rekreační poplatek 10 Kč / osobu / noc.

 


Potřebujete poradit?

+420 775 287 903


/album/a105/bar-jpg3/

—————

/album/a105/pokoj1-jpg4/

—————

/album/a105/pokoj2-jpg4/

——————————


Penzion u Stašáků

 

Obec:

Vysoká Lípa
Poloha:

střed obce
Region:

České Švýcarsko

 

Telefon:

+420 775 287 903

 

 


Poloha na mapě