Ubytování U Matyáše - Doubice, České Švýcarsko


Popis ubytování

K dispozici je celkem 16 lůžek ve dvou až třílůžkových pokojích a prostorném čtyř a pětilůžkovém apartmánu. Pokoje jsou jednoduše, ale pohodlně zařízené. Apartmány jsou vybaveny „manželskou postelí“, další dvě až tři lůžka se nachází pod střešním štítem a jsou přístupná po schůdcích, což je zážitek zejména pro děti. Jejich součástí je TV, vlastní koupelna, kuchyňka s lednicí, MW troubou, rychlovarnou konvicí a nádobím. Pokoje ubytování U Matyáše jsou vybaveny standardně, ale útulně. Protože usedlost dispozičně neumožňuje, aby sociální zařízení bylo součástí pokojů, každý má vlastní koupelnové zázemí vždy naproti přes chodbičku. K dispozici je zdarma WiFi připojení k internetu. Relaxovat můžete na venkovní terásce nebo odpočívat na zahradním posezení u skály. Stylová restaurace ubytování U Matyáše nabízí po předchozí domluvě snídaně i večeře. Na přání si tu můžete užít i oblíbené grilovačky (provozovatel zajišťuje od počtu 6 osob). Ubytování U Matyáše má vlastní půjčovnu kol a navíc spolupracuje s půjčovnou koloběžek Na Tokáni. Z Doubice tak můžete podnikat nejen pěší výlety za poznáním Českého Švýcarska, ale i cyklovýlety a dobrodružné koloběžkové sjezdy. Milovníci koupání ocení blízkost přírodního koupaliště v Kyjově, příznivci zimních sportů mohou zamířit do nedalekých lyžařských areálů v Horním Podluží a Jedlové.

 

  • Kapacita objektu: 16 lůžek + 2 přistýlky
  • Vybavení objektu: WiFi připojení k internetu, restaurace s barem, úschovna kol, letní terasa, ohniště, gril, oplocená zahrada, horské koloběžky, kuchyňský kout (lednice, mikrovlnná trouba, myčka nádobí, rychlovarná konvice, kuchyňské vybavení), parkoviště
  • Vybavení pokojů: WiFi připojení k internetu, vlastní sociální zařízení přes chodbu (wc, sprcha a vana)
  • Vybavení apartmánů: WiFi připojení k internetu, TV, kuchyňský kout (mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice), vlastní sociální zařízení (wc, sprcha nebo vana)
  • Vybavení pro děti: dětský koutek, oplocená zahrada
  • Firemní zázemí: projekční plátno, flip–chart, filmový/dia projektor, ozvučení, psací potřeby, folie, papír, zatemnění, WiFi připojení k internetu
  • Check - in: 14:00
  • Check - out: 10:30

Ceník ubytování
Sezóna:   celoročně
Dvoulůžkový pokoj / noc 1 100 Kč
Třílůžkový pokoj / noc 1 400 Kč
Čtyřlůžkový apartmán / noc 2 500 Kč
Pětilůžkový apartmán / noc 2 500 Kč
Jednolůžkový pokoj / noc 590 Kč
Zahradní domek pro 3 osoby (koupelna a wc v přízemí penzionu) 990 Kč
Doplňkový ceník:
Snídaně / osoba / den 80 Kč
Snídaně / děti 3 – 12 let / den 50 Kč
Polopenze (snídaně + večeře) / osoba / den 250 Kč
Domácí mazlíček / noc 150 Kč
V ceně ubytování zahrnuto: ložní prádlo, ručníky, průběžný úklid na požádání, závěrečný úklid, WiFi internet, parkování u objektu, rekreační poplatky obci a DPH.
 

 


Potřebujete poradit?

+420 491 005 805 | +420 608 608 677


/album/a46/ubytovani-u-matyase-13-jpg/

—————

/album/a46/ubytovani-u-matyase-17-jpg/

—————

/album/a46/ubytovani-u-matyase-10-jpg/

——————————


Ubytování U Matyáše

 

Obec:

Doubice
Poloha:

okraj obce
Region:

České Švýcarsko

 

Telefon:

+420 491 005 805

+420 608 608 677

 


Poloha na mapě


Kontakt

Rezervační centrum ubytování

Pondělí - pátek:
08:00 - 17:30


+420 491 005 805