Prozkoumejte Národní park Krkonoše i Podkrkonoší

     

Proč do Krkonoš

Krkonoše jsou nejvyšším pohořím České republiky, jemuž vévodí nejznámější česká tisícovka, hora Sněžka. Jsou rájem milovníků přírody a horské turistiky, kterým otevírají pohostinnou náruč, v níž se skalnaté hřebeny střídají se zvlněným kopcovitým terénem, malebná údolí pokrývají voňavé horské louky a na mnoha místech zurčí průzračné vodopády. Krkonošská příroda i podhorské obce a městečka představují ideální místo pro výlety, aktivní dovolenou v Krkonoších i strávení poklidné rekreace.Prohlédněte si širokou nabídku ubytování v Krkonoších. Nabízíme hotely, penziony, chaty a apartmány ve všech částech Krkonoš.


Ráj milovníků přírody, turistiky a aktivní zábavy

Krkonošská krajina je protkána řadou turistických a cyklistických tras, které vás provedou krásnou přírodou na mnohá atraktivní místa. Užijte si nádherné výhledy z horských hřebenů, poznejte vyhlášené Mumlavské vodopády, mohutná horská údolí ledovcového původu Obří a Modrý důl, vzácnou horskou flóru a faunu i významná turistická střediska. Příznivci aktivního pohybu a nevšedních zážitků se mohou vydat do jilemnického všesportovního areálu Hraběnka, na bobovou dráhu do Harrachova a Špindlerova Mlýna, nebo na některé z tenisových či volejbalových kurtů a bowlingových drah. Na vítkovické Farmě Hucul a na Kněžické chalupě u Vrchlabí si můžete užít jízdu na koních, v Benecku vyzkoušet adrenalinovou jízdu na horských kárách a za vodními radovánkami vyrazit na některé z příjemných přírodních koupališť či do krytého Aquaparku ve Špindlerově Mlýně.


Bílá krkonošská tradice

Krkonoše ukrývají i celou řadu historických pokladů – významné církevní stavby, městské památkové zóny, lidovou architekturu či třeba zámek v Jilemnici, ve kterém sídlí Krkonošské muzeum. Jeho součástí je i expozice počátků lyžování v českých zemích. Oblíbený zimní sport má ve zdejších horách dlouholetou tradici. Čeká tu na vás řada upravených bílých stop a SKI areálů, mezi nimi jedno z největších lyžařských středisek v Peci pod Sněžkou, oblíbené sjezdovky v Rokytnici nad Jizerou, Špindlerově Mlýně, Harrachově a mnohé další.


Krkonošská jedinečnost

Pohoří Krkonoše jsou jedinými českými horami s vysokohorským rázem. Naleznete zde skalní hřebeny, hluboká údolí, vodopády, rašeliniště i voňavé horské louky. Na mnoha místech vás potěší pohled na malebné roubenky a další stavby lidové architektury. Celá oblast je protkána množstvím značených turistických tras a v zimě se mění v ráj lyžařů, kteří si tu užívají na upravených sjezdovkách a běžkařských trasách. Krkonoše jsou zkrátka jedinečné hory.


/album/a6/cesta-obrim-dolem-jpg/

—————

/album/a6/dul-kovarna-v-obrim-dole-jpg/

—————

/album/a6/krkonose-a-podkrkonosi-2-jpg/

—————

/album/a6/studnicni-hora-v-krkonosich-jpg/

—————

/album/a6/janske-lazne-jpg/

—————

/album/a6/u-bileho-labe-jpg1/

——————————


Dovolená v Krkonoších

Pro návštěvníky Krkonoš je připraveno dokonalé turistické zázemí s pestrou nabídkou ubytování od romantických chalup, přes příjemné penziony po komfortní hotely. Vítejte v Krkonoších a s chutí si užijte všeho, co tyto majestátní hory svým návštěvníkům nabízí.


Penzion Marienka

Koulovy Apartmány

Hotel Svornost

Chata Michlák

Cena od: 650 Kč Cena od: 250 Kč Cena od: 610 Kč Cena od: 550 Kč

Srub Kašparáci

Penzion Melkus

Hotel Olympie

Penzion Bouda Máma

Cena od: 380 Kč Cena od: 470 Kč Cena od: 620 Kč Cena od: 800 Kč

hotely | penziony | chaty a apartmány |  Všechna ubytování v Krkonoších

 


Ubytování podle mapy - Krkonoše a Podkrkonoší

 


Více informací o regionu: Krkonoše a Podkrkonoší