Penzion Anička - Deštné v Orlických horách


Popis ubytování

Penzion, kde si každý přijde na své, to je penzion Anička v Deštné v Orlických horách. Pro skupiny přátel jsou k dispozici vícelůžkové pokoje, rodiny s dětmi jistě ocení rodinné pokoje se dvěma oddělenými ložnicemi a společným sociálním zařízením a pro ty, kteří chtějí soukromí jsou připravené apartmány. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení (sprcha, wc), TV a WiFi připojení k internetu. Apartmány navíc disponují plně vybavenou kuchyňkou a posezením. Stravování probíhá v útulné jídelně, která slouží též jako společenská místnost. Kromě TV s DVD zde můžete využít kulečník nebo projektor s plátnem. Pro děti je připraven dětský koutek. Vedle jídelny se nachází bar, kde si můžete vybrat z bohaté nabídky alkoholických i nealkoholických nápojů nebo vychutnat dobrou kávu. V letních měsících je jídelna zvětšena o prostornou letní terasu. Sportovci jistě ocení posilovnou s rotopedem, posilovacími stroji a žebřinami. Samozřejmostí je úschovna kol a lyží a parkování u objektu. V letních měsích Vám je k dispozici posezení s ohništěm, oplocené sporotvní hřiště, bazének, dětské hřiště s prolézačkami a minizoo. V zimě pak Orlické hory nabízí množství sjezdovek a udržovaných běžkařských tras. Zkrátka Penzion Anička v Deštné v Orlických horách rozhodně stojí za Vaši návštěvu!

 

  • Kapacita objektu: 51 osob
  • Vnější vybavení objektu: oplocené hřiště na míčové hry, venkovní posezení s grilem a udírnou, ohrada s kozičkami, velká terasa, letní restaurace, bazén, parkování u objektu
  • Vnitřní vybavení objektu: plně vybavená kuchyň (dva sporáky, tři mikrovlnky, dětské židličky, nádobí, mycí přípravky, ručníky), jídelna s dětským koutkem, kulečníkem, TV se SAT a DVD, promítací plátno a projektor, bar, posilovna, úschovna kol a lyží, dětské hřiště, dětská postýlka, k zapůjčení pekáče a sáně
  • Vybavení pokojů: sociální zařízení (sprcha, wc), TV, WiFi připojení k internetu
  • Vybavení apartmánů: sociální zařízení (sprcha, wc), TV, WiFi připojení k internetu, vybavená kuchyňka, posezení
  • Check - in: od 14:00
  • Check - out: do 10:00

 

Ceník ubytování
Sezóna:   15.04. - 24.12. 02.01. - 15.04.
Ubytování v pokojích
Osoba / noc 300 Kč 350 Kč
Dítě 3 – 10 let / noc 300 Kč 350 Kč
Ubytování v apartmánech
Apartmán pro tři osoby / apartmán / noc 1 050 Kč 1 400 Kč
Apartmán pro pět osob / apartmán / noc 1 750 Kč 2 000 Kč
Slevy a příplatky:
Děti do tří let bez nároku na lůžko zdarma
Doplňkový ceník:
Snídaně / osoba / den 80 Kč
Snídaně / dítě do deseti let / den 50 Kč
Pes možný zdarma, ale v době jídla nesmí do jídelny.
Silvestrovský pobyt (26.12. /  27.12. - 01.01.): 400 Kč / osoba / noc, Silvestrovský večer: 500 Kč / osoba, děti do 10 let zdarma. Cena zahrnuje přípitek a večerní raut.
V ceně ubytování zahrnuto: parkování u objektu, WiFi internet, DPH. Cena nezahrnuje snídaně, rekreační poplatek obci 13 Kč / osoba / den.

 


Potřebujete poradit?

 +420 606 642 253


/album/fotogalerie61/a1854-jpg/

—————

/album/fotogalerie61/a49-jpg1/

—————

/album/fotogalerie61/a1850-jpg/

——————————


Penzion Anička


Obec: Deštné v Orlických horách
Vzdálenost od centra: 1 km
Poloha: lyžování 1 km
Parkování u objektu: celoročně

 

Telefon:

+420 606 642 253Poloha na mapě