Chata Boubelka - Pec pod Sněžkou, Velká Úpa


Popis ubytování

Chata Boubelka s celoročním provozem je ideálním místem pro strávení rodinné dovolené, pobyty sportovců i pořádání firemních akcí. Většina pokojů se nachází v patře objektu. Je zde sedm nově zrekonstruovaných ložnic (2 x 2, 2 x 3 a 3 x 4 lůžka). Jedna čtyřlůžková ložnice je situována v přízemí. Moderní sociální zařízení (WC, sprchový kout, topný žebřík) je společné – ženy/muži. Pro ty, kteří upřednostňují vlastní vaření, je k dispozici vybavená kuchyně (dva sporáky, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nádobí…) s jídelním stolem a posezením. Součástí chaty je sklípek pro uskladnění nápojů. V přízemí jsou dvě společenské místnosti. První místnost s televizí slouží k příjemnému odpočinku. Druhá místnost s krbovými kamny je vybavena barem a pípou a je určena pro zábavu a konání akcí. V objektu je infrasauna pro tři osoby. Parkování je zajištěno na vyhrazeném prostoru u chaty. Pobyt s domácími zvířaty není možný. Příznivci lyžování ocení blízkost vleku, který se nachází přímo vedle chaty. Další lyžařské zážitky nabízí lyžařské areály ve Velké Úpě a v Peci pod Sněžkou. Bílé stopy v okolí vedou krásnými partiemi Krkonoš, po kterých vás v létě provedou značené turistické stezky.

 

  • Kapacita objektu: 26 lůžek
  • Vybavení objektu: infrasauna, společenská místnost s TV, WIFI internet, rádio s CD přehrávačem, lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, kuchyňské vybavení, plynový sporák, elektrická trouba, krb, ohniště, grill, zahrada, parkoviště
  • Vybavení pokojů: WIFI internet, společné sociální zařízení na chodbě
  • Důležité informace: nutné vlastní ručníky a přezůvky, před odjezdem uvést chatu do původního stavu
  • Check - in: od 15:00
  • Check - out: do 10:00

 

Bonus k pobytu ZDARMA

  • Karta hosta: sleva 50% na vícedenní parkování v Peci, sleva 5 - 40% na občerstvení ve vybraných zařízeních, sleva 10 - 20% na kosmetické služby ve vybraných zařízeních a mnoho dalších slev.

 

Ceník ubytování
Sezóna:   leden - březen duben - červen červenec - srpen září - prosinec
Objekt / týden 35 000 Kč 31 500 Kč 25 000 Kč 31 500 Kč
Objekt / den - 7 400 Kč - 7 400 Kč
Doplňkový ceník
Domácí mazlíček zdarma
V ceně ubytování zahrnuto: vybavení zařízení, el. energii, vodu, plyn, dřevo, parkování u objektu, DPH. V ceně nejsou zahrnuty rekreační poplatky obci 15 Kč / den.

 


Potřebujete poradit?

 +420 608 337 230


/album/a92/dsc1364-hdr-kopie-jpg/

—————

/album/a92/dsc1346-hdr-kopie-jpg/

—————

/album/a92/dsc1382-hdr-kopie-jpg/

——————————


Chata Boubelka


Obec: Velká Úpa
Vzdálenost od centra: 2 km
Poloha: okraj obce, u sjezdovky
Parkování u objektu: celoročně

 

Telefon:

+420 608 337 230

 

 


Poloha na mapě