Chata Pultarka - Pec pod Sněžkou, Krkonoše

<

Popis ubytování

Ubytování v klidném prostředí nabízí chata Pultarka v obci Pec pod Sněžkou v Javořím dole. K dispozici je pět pokojů se sociálním zařízením na chodbě a společnou vybavenou kuchyní (el. sporák s troubou, lednička s mrazákem, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, nádobí). Využívat můžete také společenské místnosti s televizí. Přímo pod chatou se nachází 500 m dlouhá sjezdovka, náročnější lyžaři mohou využít skibus, nechat se dopravit do Skicentra v Peci pod Sněžkou a zpátky sjet pohodlně na lyžích. Běžecké tratě začínají kousek nad chatou. V létě se můžete vydat na pěší nebo cyklotoulky po okolí a zdolat Sněžku nebo Černou horu. Chata Pultarka není dostupná vozem, jelikož se nachází v II. zóně NP Krkonoše. Zavazadla vám dovezeme v letní sezóně autem, pokud to podmínky dovolí. Vzdálenost od parkoviště ve Velké Úpě k chatě je necelých 1,5 km.

 

 

  • Kapacita: 18 osob
  • Vybavení objektu: kuchyně (el. sporák s troubou, lednička s mrazákem, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, nádobí), společenská místnost s Tv, úschovna kol a lyží, terasa, ohniště.
  • Vybavení pokojů:  umyvadlo s teplou a studenou vodou, manželská postel, stůl se židlemi, skříň
  • Check - in: od 14:00
  • Check - out: do 10:00
 
 

/album/fotogalerie-chata-pultarka/kuchynkabig-jpg/

—————

/album/fotogalerie-chata-pultarka/pokoj1big-jpg/

—————

/album/fotogalerie-chata-pultarka/pokoj2big-jpg/

——————————


Chata Pultarka

Obec:

Pec pod Sněžkou, Velká Úpa
Vzdálenost od centra:

1,5 km do centra Velké Úpy
Poloha:

na sjezdovce

Parkování:

parkoviště ve Velké Úpě


Poloha na mapě


Ceník a rezervace ubytování

Pro zobrazení ceny nastavte termín pobytu, preferované pokoje a počty osob. Systém Vám vypočte nejvýhodnější cenu. V dalším kroku si nastavíte děti na pokojích, na které získáte slevy. Vaši rezervaci následně odešleme přímo do ubytovacího zařízení.Kontakt

Rezervační centrum ubytování

Pondělí - pátek:
08:00 - 17:30