Horský hotýlek Kladenka – Pec pod Sněžkou

 

Uprostřed  horské přírody v nadmořské výšce 1005 m.n.m. najdete stylový horský hotýlek Kladenka. Hotel Kladenka je výborným místem pro rodinné pobyty s dětmi a milovníky kvalitní kuchyně. Ubytováni budete v prostorných pokojích s vlastním sociálním zařízením, tv, sat na pokoji. Celková ubytovací kapacita je 43 lůžek, děti jistě uvítají prostornou hernu, ale dokonce i dětské kino. Na požádání Vám personál hotelu poskytne komfortní vybavení pokoje pro dovolenkový pobyt s dětmi. K dispozici je dětská postýlka, minilednička, varná konvice, teploměr, nočník a další potřeby. Hotýlek nabízí relaxační a sportovní vyžití v podobě krytého bazénu s protiproudem, saunu, stolní tenis, střelnici se vzduchovkou, stolní fotbal, kulečník, šipky, ruletu, stůl na poker, nintendo wii, dětskou hernu a kino. V létě můžete strávit volné chvíle na udržovaném hřišti, kde se hraje nohejbal, volejbal a malá kopaná či kuželky. Samozřejmostí je venkovní dětské hřiště. Ke klidnému posezení svádí zdejší nově vybudovaná letní terasa s krásným výhledem. Ochutnejte zdejší bohaté snídaně nebo pokrmy z jídelního lístku, které zaštiťuje zkušený kuchař Ondřej Slanina z televizního pořadu o vaření „Kluci v akci“. Kulinářští labužníci se jistě nechají zlákat na zdejší gastro víkendy, které hotýlek často pořádá.

Kde si zalyžovat a kam jít na túru?
Hotýlek Kladenka poskytuje ty nejlepší podmínky pro aktivní sportovní vyžití. V těsné blízkosti budovy jsou Vám k dipozici dva dětské vleky a jeden klasický lyžařský vlek o délce 650 metrů, který uspokojí i ty nejnáročnější lyžaře. V blízkosti hotýlku je Ski areál Pec v dosahu dvou kilometrů, kam lze pohodlně dojet přímo na lyžích (tam i zpět). Od hotýlku směřují bežecké tratě pro milovníky bílé stopy.

 

Je nám líto, toto ubytování již nemáme v naší nabídce. Nevadí, podívejte se na další možnosti ubytování v Peci pod Sněžkou.


Rezervace ubytování

 +420 491 005 805 |  +420 608 608 677