Hotel Emerich – Pec pod Sněžkou, Krkonoše

 

     

Popis ubytování

Nabízíme Vám příjemné ubytování v hotelu Emerich s panoramatickým výhledem na Pec pod Sněžkou. Hotel leží přímo v centru lyžařského areálu Skipec na sjezdovce Javor. Hotelové pokoje jsou prostorné a disponují vlastním sociálním zařízením se sprchou a toaletou, některé pokoje mají vlastní televizi a balkón, celková kapacita hotelu je 42 lůžek.  Samozřejmostí je WiFi internetové připojení, noční bar, sauna, infra sauna, hotelová herna se stolním tenisem, biliardem a stolním hokejem. V letních měsících můžete parkovat přímo před hotelem, v zimní sezóně je doprava zajištěna za pomoci hotelové rolby. Zavazadla se převáží zdarma a osoby za poplatek. Hotel Emerich leží v nadmořské výšce 1000 metrů nad mořem, ideální místo pro klidnou horskou dovolenou. Z hotelu Emerich budete mít v zimě pohodlný přístup přímo na lyžích na všechny sjezdovky lyžařského arálu SkiPec a zpět.

 

 

  • Kapacita hotelu: 50 pevných lůžek + 6 přistýlek
  • Vybavení hotelu: recepece, letní a zimní terasa, restaurace a bar s panoramatickým výhledem, lyžárna, sušárna, úschovna kol, sauna, infra-sauna, billiard, stolní tenis, stolní fotbal,
  • Vybavení pokojů:  sprcha, wc, televize
  • Check - in: od 14:00
  • Check -out: do 10:00

 

 

Bonus k pobytu ZDARMA

  • Při pobytu nad 5 dnů 1 hodina vířivky, finské sauny, infra sauny nebo 1/2 hodiny lymfomasáže zdarma.
 

/album/fotogalerie-hotel-emerich-pec-pod-snezkou/a5-jpg2/

—————

/album/fotogalerie-hotel-emerich-pec-pod-snezkou/a6-jpg3/

—————

/album/fotogalerie-hotel-emerich-pec-pod-snezkou/a8-jpg2/

——————————


Hotel Emerich

Obec:

Pec pod Sněžkou
Vzdálenost od centra

1,5 km do centra Pece pod Sněžkou
Poloha:

na sjezdovce
Parkování u objektu:

mimo zimní sezónu u objektu


Poloha na mapě


Ceník a rezervace ubytování

Pro zobrazení ceny nastavte termín pobytu, preferované pokoje a počty osob. Systém Vám vypočte nejvýhodnější cenu. V dalším kroku si nastavíte děti na pokojích, na které získáte slevy. Vaši rezervaci následně odešleme přímo do ubytovacího zařízení.